Connect with us

Business

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Tetor 2021

Published

on

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane,  ndërkohë Paundi Britanik dhe  Euroja ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 104.5                                       Shitet 105.3

Euro:                                  Blihet 121                                          Shitet 121.6

Paundi Britanik :                Blihet 141.6                                      Shitet 143

Franga Zviceriane:             Blihet 112.2                                       Shitet 113

Këmbimi Valutor

Alsat