Connect with us

Entertainment

Një vajzë 18-vjeçare tentoi të hynte në shtëpinë e saj nga oxhaku dhe ngeci brenda | PAMJE

Published

on

LAS VEGAS – Një adoleshente në Henderson kërkoi një shpëtim zjarrfikës pasi ajo kishte ngecur në një oxhak të martën në mëngjes.

Departamenti i Zjarrfikësve Henderson tha se incidenti ndodhi në një shtëpi njëkatëshe pranë Horizon dhe College Drives më 15 qershor.

Vajza u përpoq të hynte brenda shtëpisë së saj duke u ngjitur në oxhakun e shtëpisë dhe ngeci pikërisht mbi kanalin e tymit.