Connect with us

Showbiz

Morena Taraku me ndryshim drastik pas prerjes së flokëve

Published

on

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, komentohet gjithmonë për paraqitjet e saj.

Ajo kësaj radhe ka bërë një ndryshim drastik në pamje, duke i shkurtuar në masë të madhe flokët e saj.

Foto: Morena Taraku/InstaStory

Në disa imazhe të ndara me ndjekësit në InstaStory, Taraku duket mjaft atraktive me ndryshimin e ri, i cili është komentuar në masë të madhe nga ndjekësit.

Flokët e zeza dhe në stilin e ri i kanë dhënë një pamje krejt më ndryshe dhe të freskët.

Foto: Morena Taraku/InstaStory

Kjo nuk është hera e parë që Morena ka bërë një ndryshim të tillë, pasi edhe vite më parë ajo ka guxuar, duke i zëruar flokët e saj.

Foto: Arkiv

Ajo përndryshe është duke vazhduar të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Bad Girl” në bashkëpunim me Stresin. /Telegrafi/