Connect with us

Entertainment

E pushuan nga puna, i moshuari vret shefin

Published

on

Një 86-vjeçar në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës vrau shefin e tij, pasi mësoi se do të largohej nga puna.

Felix Barbera nxori pistoletën dhe qëlloi ndaj shefit kur nuk iu pranua kërkesa që të vazhdonte punën edhe një vit tjetër në fabrikën e sheqerit, ku kishte punuar për 31 vite.

I moshuari u arrestua në vendngjarje dhe akuzohet për vrasje. Të shtunën do të dalë përpara gjykatës.