Connect with us

Sport

Xhiro spektakolare në Ligën e Evropës – këto janë të gjitha rezultatet

Published

on

Liga e Evropës mbrëmë ka pasur ndeshje me gola dhe shumë befasi.

Villarreal – Sivasspor dhe Bayer Leverkusen – Nice kanë parë numrin më të madh të golave të shënuara, me nga tetë gola për secilën ndeshje.

Gjashtë gola u shënuan në ndeshjen Lech – Benfica, kurse fitore të thellë shënoi edhe Lille, me rezultatin 1:4.

Milan, Tottenham, Arsenal e Roma kanë marrë fitore në ndeshjet e para të grupeve, kurse Napoli është befasuar nga AZ Alkmaar.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell të gjitha rezultatet:

Alsat