Connect with us

Sport

(Video) Pritje madhështore për ekipin e Kosovës në Han të Elezit – SHKUPI

Published

on

Në Han të Elezit, para vendkalimit kufitar një numër i madh i tifozëve të kombëtares së Kosovës kanë organizuar një pritje madhështorë për futbollistët kosovarë të cilët sot në mesditë kaluan kufirin dhe u nisën drejt Shkupit, ku gjatë ditës së nesërme do të përballen me reprezentacionin e Maqedonisë së Veriut në kuadër të play-off të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve për kualifikim në Kampionatin Evropian.

– Advertisment –

Foto të huazuara nga “hanielezit.net”

Alsat