Connect with us

Entertainment

VIDEO/ E pa besueshme, shikoni se çfarë bëjnë dy bleta për të arritur deri te lëngu!

Published

on

Ky është momenti i pabesueshëm që dy bletë bashkojnë forcat për të hapur një shishe Fanta.

Pamjet e kapura në São Paulo, Brazil, tregojnë se dy bletët pozicionohen në të dy anët e shishes dhe përdorin këmbët e tyre për ta shtyrë kapakun lart.

Vetëm pak çaste më vonë, bletët arrijnë të heqin kapakun nga shishja me pije me sheqer dhe të shikojnë se si bie në tokë.