Connect with us

Entertainment

Video | Breshka me emrin Rrepë që “vallëzon” derisa bën dush në akuarium

Published

on

Një video e adhurueshme e breshkës Rrepë duke kërcyer derisa bënte një dush në Akuariumin e Tenesit është bërë virale.

Akuariumi postoi videon në faqen e tyre në Facebook javën e kaluar duke treguar Rrepën që kërcente nën spërkatjen me ujë. Që atëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Organizatorët thanë se Breshka e rrezatuar është e njohur për këtë sjellje “vallëzimi” gjatë periudhave të shiut të madh në diapazonin e saj vendas në jug të Madagaskarit, e cila është jashtëzakonisht e thatë.