Connect with us

Entertainment

VIDEO Asgjë për të parë këtu …. thjesht gudulis një peshk(kandil) dhe e bën atë të qeshë

Published

on

Reagimi ndaj peshkut (kandil) të detit u bë hit në internet

Video tregon një kandil të vogël deti të shtrirë në shpinë, dhe në një moment një peshkatar i afrohet dhe fillon t’i gudulis barkun. Reagimi i adhurueshëm, i cili duket sikur peshku(kandil) po qesh, provokoi reagime të ndryshme.

Disa kanë shprehur shqetësimin se parajsa(kandil) është në sipërfaqe në vend se në ujë, por peshkatari lëshoi ​​një video tjetër në të cilën zbuloi se të gjithë peshqit janë kthyer në ujë.

@mafishguyNothing to see here….just ##tickling a ##fish and making him ##laugh

♬ original sound – Fishing Guy