Connect with us

Showbiz

Vesa Luma dhe Big Basta shijojnë çdo moment, bashkë me djalin e tyre

Published

on

Vesa Luma tash e shumë vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Ajo gjithashtu është në lidhje me reperin nga Shqipëria, i njohur si Big Basta.

Madje tash e disa vite ata janë zhvendosur për të jetuar përtej oqeanit, saktësisht në Zelandë të Re.

Nga atje ata shpesh paraqiten së bashku edhe me djalin e tyre Lianin, e njëjtë kanë bërë edhe së fundmi.

Ata kanë organizuar një piknik së bashku duke shijuar peisazhet e bukura që i ofron natyra në Zelandën e Re. /Gazeta Sinjali/