Connect with us

Showbiz

Vajza e Shkurte Fejzës me foto provokative nga pishina

Published

on

Besiana Behluli është vajza e dytë e këngëtares Shkurte Fejzës për të cilën jo rrallë herë shkruhet e përflitet.

Ajo ka sjellur këngë dikur, por ka kohë që u distancua nga muzika

Siç dihet ajo është e martuar, ku rrallë herë ndanë imazhe me bashkëshortin.

Kohët e fundit është duke na befasuar atraktiviteti i saj.

Dikur shumë serioze dhe jo aq e ekspozuar, tani po sjellë foto mbi divan e sonte edhe nga pishina./Gazeta Sinjali/