Connect with us

Showbiz

Tom Cruise dhe Hayley Atwell vazhdojnë xhirimet e “Mission Impossible 7” në Romë

Published

on

Ai ka qenë i zënë me xhirimin e skenave të reja për vazhdimin e radhës të filmit ikonik.

Dhe Tom Cruise të hënën u bashkua me aktoren Hayley Atwell për të filmuar skena të ashpra të “Mission Impossible 7” në Romë.

I nominuari për ‘Oscar’, 58 vjeçar dhe ylli i “Cinderella”, 38 vjeçare, mbajtën duart lart në një gjest mbrojtës ndërsa u urdhëruan të dilnin nga një makinë policie dhe të bëheshin ballë për veprimet e tyre.

Tom Cruise dhe Hayley Atwell (Foto: AP)

Tom dukej i zymtë, derisa po mbante krahun e Hayley, me bukurinë magjepsëse ku ajo mbante duart lart gjatë skenave atraktive.

Ylli i “Rain Man” kishte veshur një një jelek ngjyrë gri dhe pantallona të njëjta, i cili po ashtu mbante një këmishë të veshur të bardhë ku u shfaq gjatë disa momenteve duke biseduar me regjisorin Christopher McQuarrie.

Tom Cruise dhe Hayley Atwell (Foto: AP)

Në anën tjetër, Hayley zgjodhi një këmishë të bardhë dhe një palë pantallona të zi me vija të bardha.

Aktori fitues i shumë çmimeve është parë duke filmuar shumë skena emocionuese në muajt e fundit, duke përfshirë hedhjen me motor, hedhjen me parashutë etj.

Xhirimet për filmin e ardhshëm u ndaluan në Itali në fillim të këtij viti pasi rastet e coronavirusit u rritën ndjeshëm.

Tom Cruise dhe Hayley Atwell (Foto: AP)

Ekipi dhe aktorët kanë qenë në Norvegji duke xhiruar që nga ajo kohë, përpara se të ktheheshin në kryeqytetin italian në fillim të kësaj jave për të vazhduar me skenat.

Xhirimet tashmë ishin shtyrë për pesë muaj pasi COVID-19 u përhap në të gjithë Italinë, duke çuar datën e lansimit në nëntor të vitit 2021. /Telegrafi/

Tom Cruise dhe Hayley Atwell (Foto: AP)

Tom Cruise dhe Hayley Atwell (Foto: AP)