Connect with us

Showbiz

Tayna shfaqet atraktive në pozat e radhës me bikini

Published

on

Artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, është shumë aktive dhe ndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Ajo vetëm në Instagram numëron mbi një milion ndjekës, ndërsa merr vëmendje shpesh me pozat provokuese që publikon.

23 vjeçarja kësaj radhe ndau disa imazhe atraktive, në të cilat shfaqet e veshur me një palë bikini të zeza.

Tayna (Foto: Instagram)

Siç tashmë shquhet për linjat trupore, Doruntina Shala (emri i vërtetë) vjen mjaft tërheqëse.

Zeshkania duket se ka zgjedhur një vend luksoz për pushime, gjersa këtë kohë ka qenë duke punuar edhe në prurje të reja muzikore.

Tayna (Foto: Instagram)

Deri në lansimin e projektit të radhës, ai i fundit i realizuar nga Tayna mbetet “Qe Qe”.

Kjo këngë tashmë numëron mbi 16 milionë shikime në kanalin YouTube. /Telegrafi/