Connect with us

Showbiz

Tayna provokon ndjekësit me foton e fundit

Published

on

Rep-artistja e njohur Tayna, shpesh provokon ndjekësit e saj me imazhe të nxehta.

Edhe kësaj radhe Tayna veproi njejtë, u shfaq me ”krahë engjulli” dhe me të mbrendshme ekspozuese.

Duke numëruar shumë fansa e 1.5 milion ndjekës në Instagramin e saj, reperja e njohur merr komente të shumta mbi fotot tërheqëse.

Duke mos ditur se kjo dukje bënë pjesë në ndonjë videoklip të këngëtares, apo thjeshtë foto, fansave iu mbetet të presin deri në projektin e radhës të artistes./Gazeta Sinjali/