Connect with us

Showbiz

Tayna merr vëmendjen me dukjen para pasqyrës, teksa vë në pah të pasmet

Published

on

Reperja e njohur shqiptare, Tyana, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, reperja e njohur ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa fotografi atraktive, duke theksuar linjat e saj trupore.

Foto: Tayna/InstaStory

Në një imazh të realizuar para pasqyrës, reperja nga Prizreni ka marrë vëmendjen me një pozë ku vinte në pah të pasmet atraktive.

Ajo shquhet për poza të tilla, përmes së cilave komentohet gjithmonë në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Foto: Tayna/InstaStory

Tayna përndryshe po vazhdon ende të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Qe qe”, që është pritur mirë nga publiku i saj. /Telegrafi/