Connect with us

Showbiz

Tayna këmbët më të gjata se Elvana, në imazhet e fundit fokus janë këmbët e saj

Published

on

Rep-artistja Tayna, ka publikuar disa imazhe dhe si zakonisht ajo vë në pah format e saj, Shkruan Gazeta Sinjali.

Këngët e saj bëhen hite dhe kjo i siguron asaj vendin e parë në top listat muzikore, mirëpo vëmendje pothuajse të ngjajshme marrin edhe pozat e saj.

Së fundmi ajo ka sjellë një sërë imazhe duke pozuar topless, të cilat morën pëlqime e komente të shumta.

Kurse postimi i fundit i kishte vënë në pah këmbët e saj të gjata.

“Shawty me këmbë të gjata, ajo nuk ec, ayy”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Duke i lënë të lira flokët mbi supe, Tayna ka vendosur grim me ngjyra të lehta.

Kujtojmë se “Qe Qe” është projekti i fundit, që deri më tani ka arritur 15 milionë klikime në platformën YouTube. /Gazeta Sinjali/