Connect with us

Showbiz

“Ta hëngsha fytyrën”, Keith e mbushë me fjalë dashurie Sasën

Published

on

Adriana Matoshi, që ndryshe njihet si Sasa, dhe i dashuri saj nga Afrika, Keith Owen Groeneveld, janë ndër çiftet më të reja në showbizin shqiptar.

Ndonëse aktorja e dashur po kritikohet e paragjykohet shumë për lidhjen e saj, ajo ka treguar se në këtë mes po triumfon dashuria.

E kjo vërehet haptazi nga veprimet e të dyve. Keith është ai që për hir të Sases ka mësuar edhe gjuhën shqipe.

Së fundmi, në foton e radhës ku aktorja shfaqet plot grim ai i shkruan shqip: Ta hëngsha fturen.

Siç duket po i mungon e dashura këtë periudhë sa janë larg njëri-tjetrit.

/Gazeta Sinjali/