Connect with us

Showbiz

Stresi: E vetmja ankesë e imja është se nuk jam dikush tjetër

Published

on

Rep-artisti i njohur shqiptar, Stresi, vazhdon të jetë ndër më të komentuarit në estradën shqiptare.

Ai përmes rrjete sociale dhe paraqitjeve televizive shpalos të pathëna nga jeta personale e karriera profesionale.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka ndarë një imazh të vetes teksa ka bërë edhe një shkrim.

(Foto: Instastory)

“E vetmja ankesë e imja është se nuk jam dikush tjetër”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Shpeshherë mund të thuhet se Stresi ka folur për origjinalitetin e tij, ndërsa nuk pretendon të shndërrohet në dikush tjetër në industrinë muzikore.

(Foto: Instastory)

Sidoqoftë kësaj, ai ka paralajmëruar edhe albumin e tij të radhës “Arkimed”, i cili do të jetë në treg shumë shpejtë. /Telegrafi/