Connect with us

Showbiz

Soni Malaj tregon se kush është konkurrentja e saj më e madhe nga Kosova

Published

on

Soni Malaj në një intervistë për mediat kosovare, ka treguar shumë për të kaluarën dhe raportet që ishin mes kolegëve dikur.

Këngëtarja u shpreh se konkurrentja më e madhe e saj ka qenë Genta Ismajli, për shkak se të dyja ishin shumë energjike në skenë.

Soni tha se ishte një konkurrencë e pastër dhe përtej saj marrëdhëniet mes tyre ishin tejet të mira e madje ato vazhdojnë edhe sot.

Sipas këngëtares në showbizin shqiptar sot nuk ka më raporte siç ka qenë dikur, ku përtej arritjeve profesionale ruhej shoqëria mes tyre. /Gazeta Sinjali/