Connect with us

Sport

Shqiptarja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin, ja si e… – Bota Sot

Published

on


Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit.

Ajo shpesh herë është përfolur në show bizin shqiptar për jetën e saj.

E ftuar në emisionin Why Not në Rtv Ora, krah mikes së saj……

Alsat