Connect with us

Entertainment

Shqiponja kap një peshkaqen – ALSAT-M

Published

on


Një pamje e pazakontë është shfaqur në plazhin Myrtle në shtetin amerikan të Karolinës së Jugut ku një shqiponjë e madhe kap një peshkaqen në det dhe fluturon mbi plazhin me plot njerëz.

Të pranishmit thonë se peshkaqeni ishte i madh rreth dy metra. Video është publikuar para disa dite dhe tashmë është bërë virale në internet.