Connect with us

Sport

Sërisht lëndohet Eden Hazard?! – SHKUPI

Published

on

Eden Hazard u kthye në fushë pas një kohe të gjatë dhe ishte titullar kundër Interit në Ligën e Kampionëve. Por Hazard qëndroi në fushë për vetëm 64 minuta, kështu që ai u zëvendësua sepse u ankua përsëri për lëndim. Zidani pyeti belgun nëse ishte diçka serioze dhe duke gjykuar nga fakti që Hazard ishte i zhgënjyer, duket se gjërat nuk janë aq naive.

Ai do të shkojë për ekzaminime të hollësishme mjekësore, pas së cilës do të bëhet e qartë se sa i rëndë është dëmtimi i tij dhe sa kohë do të jetë jashtë fushës.

Alsat