Connect with us

Showbiz

Sara Hoxha rivë në fokus barkun e rrumbullakosur, shfaqet atraktive me Ledrin

Published

on

Blogerja e njohur, Sara Hoxha dhe Ledri Vula, së shpejti do të bëhen prindër.

Por, derisa ajo ditë të vijë, dyshja kanë vendosur që të shpërndajnë fotografi të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ishte Sara, e cila në Instagram ka ndarë një imazh ku ka rivënë në fokus barkun e rrumbullakosur.

(Foto: Instagram)

Në imazhin e parë ajo shihet së bashku me Ledrin, derisa shikojnë njëri tjetrin me plot admirim.

Po ashtu, çifti i njohur kanë zgjedhur të vishen njëjtë, me një bluzë të bardhe dhe pantallona të thjeshta.

(Foto: Instagram)

Në përshkrim Sara ka vendosur që të lë një ‘emoj’ të ariut, ndërsa emra të njohur të estradës shpërthyen me komente.

Prej tyre ishin fansa të dyshes, familjarë, përfshirë edhe koleg të reperit të popullarizuar, Ledri Vula. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/ledrivula)