Connect with us

Showbiz

Sara e Lumi B sfidojnë njëri-tjetrin me madhësinë e barkut

Published

on

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha është kthyer pas me një kujtim nga vera me Lumi B.

Ajo ka ndarë një moment gjatë pushimeve ku duket se “sfidonte” reperin se cili e kishte barkun më të madh.

“Meqë jemi në gjendje sot, ja dhe një foto nga vera kur unë dhe Lumi B sfidonim njëri-tjetrin me bark”, ka shkruar Hoxha krah fotos ku shfaqet në plazh së bashku me Lumi B.

Me siguri, Sara dhe Ledri ruajnë shumë kujtime nga vera 2020 gjatë të cilës kanë shijuar dhe pritjen e ëmbël të fëmijës së tyre të parë.

Kujtojmë se dyshja do të bëhen prindër me një vajzë në vetëm pak javë. /Gazeta Sinjali/