Connect with us

Sport

Rousaud: Lionel Mesi mund të largohet – Alsat

Published

on

Kandidati për president te Barcelona, Emili Rousaud, ka thënë se egziston mundësia që Lionel Messi mund të largohet. Njëri nga kandidatët për president tek Barcelona, ka treguar planin e tij për klubin, por befasoi kur tha se ylli i skuadrës, argjentinasi Messi, aktualisht mund te largohet.

Duhet të ulemi me Mesin dhe ta pyesim të pranojë ulje page. Tani për tani, siç gjërat po shkojnë, është e papërballueshme rroga e tij. Duhet ta pyesim që të bëjë këtë sakfiricë për ne. Nëse ai refuzon, atëherë mund të largohet”, përfundoi Emili Rousaud.

Alsat