Connect with us

Showbiz

Robert Pattinson planifikon të fejohet së shpejti me modelen Suki Waterhouse

Published

on

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse dyshohet se kanë diskutuar që të fejohen së bashku.

Ylli i “Twilight”, 34 vjeçar, dhe modelja, 28 vjeçare, thuhet se kanë menduar të fejohen së shpejti, por që akoma nuk ka ndonjë gjë zyrtare, sipas E! News.

Një burim pranë tyre, tha: “Rob dhe Suki patjetër që kanë diskutuar të fejohen por nuk janë në nxitim”.

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse (Foto: Getty Images)

“Suki nuk po e bën atë nën presion dhe ata të dy janë shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit”.

Duke folur për lidhjen e tyre, burimi vazhdoi: “Ata janë një kombinim shumë i mirë. Ata janë duke kaluar kohë të mirë së bashku në Mbretërinë e Bashkuar, lidhja e tyre veçse po rritet dhe po bëhet më e fortë”.

Çifti filluan takimet në vitin 2018, të cilët për herë të parë u fotografuan së bashku në Notting Hill.

Suki Waterhouse (Foto: Instagram)

Të njëjtit edhe gjatë vitit të kaluar u spekuluan për një fejesë të mundshme, pasi kaluan një pjesë të madhe në shtëpinë e Waterhouse në Londër.

“Suki dhe Roberti kanë një ndikim të madh te njëri-tjetri, prandaj ai po kalon Krishtlindjet me të”.

Sidoqoftë, presim të shohim në vazhdim se si do rrjedh historia e dashurisë së dyshes së famshme. /Telegrafi/

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse (Foto: Getty Images)