Connect with us

Showbiz

Rita Ora provokuese si asnjëherë më parë, pozon në të brendshme

Published

on

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka vendosur që t`i provokojë fansat e saj duke i postuar disa fotografi në të brendshme.

29-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me të brendshme të zeza, të cilat i nxjerrin në pah format perfekte.

Rita shtoi dhe shumë bizhuteri argjendi për të kompletuar siluetën e saj.

Gjithashtu kaçurrelat perfekte e bëjnë këngëtaren akoma më joshëse./Gazeta Sinjali/