Connect with us

Showbiz

Rina Balaj zgjedh mes Melindës dhe Taynas

Published

on

Artistja e njohur, Rina Balaj, deri kohëve të fundit ka injoruar të gjitha rep-artistet në tregun shqiptar.

Duke e cilësuar si ndër të parën që ka bërë hip-hop, Rina deri vonë ka pasur ‘diss-a’ kundrejt repereve të tjera.

Bëhet fjalë për Melinda Ademin dhe Tayna-n, për të cilat tani duket se ka ndryshuar mendim, ndërsa ka vetëm mendime pozitive.

(Foto: Instagram)

Në ‘After Party’ të prezantueses Luana Vjollca, Balaj është vendosur para dy emrave, teksa është dashur të zgjedhë njërën prej tyre.

“Që të dyja”, ka qenë përgjigjja e menjëhershme e këngëtares.

(Foto: Instagram)

Sidoqoftë kësaj, artistja në një paraqitje televizive nuk e ka mohuar mundësinë për bashkëpunim me Tayna-n.

Ndonëse dikur i kishte konsideruar si rivale, tashmë reperja nga Istogu duket se ka gjetur paqe me to. /Telegrafi/