Connect with us

Showbiz

Rina Balaj merr vëmendje me dukjen e re, shfaqet me flokë ngjyrë portokalli të ndezur

Published

on

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa rrëmben vëmendje mjaft shumë me pozat atraktive që herë pas here publikon.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, e cila shihet se ka bërë një ndryshim drastik në pamje duke bërë flokët ngjyrë portokalli të ndezur.

Rina Balaj (Foto: Instagram)

Artistja, e cila numëron 219 mijë ndjekës në Instagram, ka befasuar fansat me transformimin e radhës.

Rina vazhdimisht ndryshon pamjen dhe kjo duket se i shkon mjaft shumë me stilin e saj të veçantë.

Rina Balaj (Foto: Instagram)

Sa i përket projekteve muzikore, “Fallin’ In Love” mbetet kënga e fundit që ka publikuar në muajin qershor.

Ky projekt deri më tani ka mbledhur mbi gjashtë milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/