Connect with us

Showbiz

Rina Balaj i kthehet të preferuarës, ndryshon dukjen

Published

on

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, i është kthyer ngjyrës së preferuar të flokëve, kësaj radhe ajo vjen me ngjyrë portakalli të ndezur.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vetë artistja, Rina ka befasuar ndjekësit me pamjen e re, gjë që nuk ndodh edhe rrallë nga ana e artistes.

Rina numëron 219 mijë ndjekës në Instagram, të cilët janë shumë aktiv me komente kur këngëtarja poston foto.

Rina vazhdimisht ndryshon pamjen dhe kjo duket se i shkon mjaft shumë me stilin e saj të veçantë. /Gazeta Sinjali/