Connect with us

Sport

Revista e njohur zbulon tradhtinë: Neymar takohet fshehur me të fejuarën e ish-shokut të skuadrës – Bota Sot

Published

on

Një tradhti e ngjashme me rastin Icardi-Wanda Nara është duke lulëzuar së fundmi.

Sipas revistës Chi vazhdon “në mënyrë të fshehtë” njohja mes lojtarit Neymar  dhe supermodeles braziliane Izabel Goular, e cila është fejuar zyrtarisht me portierin Kevin Trap, i cili ka qenë shok skuadre me brazilianin te PSG.

Çifti kishte njoftuar edhe dasmën, por për momentin gjithçka do të shtyhet.

“Pavarësisht masave që janë marrë, Izabel dhe sulmuesi i PSG-së kanë darkuar së bashku në restorantin “Rebellato”, duke u ulur afër njëri-tjetrit dhe më pas janë larguar me shofer”, shkruan revista “Chi”.

Alsat