Connect with us

Sport

Provokuese, partnerja e portierit amerikan – Bota Sot

Published

on

Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periudhe të vështirë, teksa nuk i ka kursyer fotot e shumta “hot”.

Nora, e cila gjithashtu punon edhe si aktore, është gruaja e portierit amerikan, Tom Houard, që ka luajtur për Mançester Junajtid dhe Evertonin.

Fotot e fundit të postuara nga bukuroshja me origjinë gjysmë spanjolle dhe gjysmë suedeze janë të bashkangjitura me mesazhe që tregojnë mërzitjen e saj me periudhën e izolimit.

Për shembull, 31 vjeçarja shkruan në një nga këto foto: “Duke ëndërruar për një jetë normale.” Ashtu si në gati të gjitha fotot e saj, ajo është shfaqur shumë provokuese, duke qenë se gjoksin e ka pothuajse jashtë.

Alsat