Connect with us

Shendetsi

Prishtinë, Mustafa mbledh kryesinë e LDK-së

Published

on

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka mbledhur kryesinë e partisë, një ditë pas humbjes së këtij subjekti politik në Podujevë.

Mbledhja urgjente ka nisur në orën 14:00, dhe do të diskutohet lidhur me zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen në tetor të vitit 2021.