Connect with us

Sport

Prapaskena, ja oferta e bujshme që refuzoi Inter-i në verë nga City

Published

on

Verën e kaluar, Manchester City ka qen ë i gatshëm të ofrojë 50 milionë euro për Bastoni-n e Inter-it.

Zikaltrit jo vetëm që e kanë refuzuar.

Por nuk kanë pranuar as që të ulen në një tavolinë për të negociuar.

Klubi dhe trajneri Conte e vlerësojnë shumë mbrojtësin dhe tani po punojnë për rinovimin e kontratës së 21-vjeçarit, sipas Corriere dello Sport.

Alsat