Connect with us

Sport

Pogba: Mos flisni kur nuk dini çfarë ndodh në prapaskenë – Alsat

Published

on

Shumë fjalë dhe shumë zhurmë, ndërsa më në fund Poll Pogba thyen heshtjen. Ai ka shkruajtur në “Instagram” në lidhje me largimin e tij dhe ka theksuar se mbetet i përqëndruar te “Djajtë e Kuq”.

Gjithmonë kam luftuar dhe gjithmonë do të luftoj për Man. Junajtedin, shokët e ekipit dhe fansat. Bla bla-t nuk janë të rëndësishme. E ardhmja është larg, e sotmja është e rëndësishme dhe jam 1000% i fokusuar!

Gjithmonë së bashku… gjithçka ka qenë e qartë mes meje dhe klubit dhe diçka e tillë kurrë nuk do të ndryshojë. Kur ju nuk e dini se çfarë ndodh në prapaskenë mos flisni”, – ka shkruar Pogba.

Alsat