Connect with us

Showbiz

‘Plaka 40 vjeçe’, aktorja habit me deklaratën

Published

on

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjetin social ‘Instagram’, duke publikuar shpesh postime që nxisin reagime, shkruan Gazeta Sinjali.

E tillë është fotografia e fundit e aktores, ku ka postuar veten shumë të kuruar dhe ka shkruajtur ” Plaka 40 vjeçe”

Të shumtë kanë qenë ndjekësit që e kanë komplimentuar Adrianën dhe se janë habitur me moshën.

Adriana kohëve të fundit, ka qenë shumë e përfolur, pas publikimit të lidhjes me 21 vjeçarin afrikan. / GazetaSinjali /