Connect with us

Showbiz

Përkundër situatës me COVID-19, Kim Kardashianit i organizohet një festë e veçantë nga familja në ditëlindjen e 40-të

Published

on

Fatkeqësisht, Kim Kardashianit iu desh të pranonte telefonata në ditëlindjen e saj të 40-të (21 tetor) mes pandemisë së coronavirusit.

Por ylli i “KUWTK” u befasua nga një festë e organizuar nga familja dhe miqtë e saj të ngushtë.

“Unë mendoj se thjesht, si, duke mbushur 40 vjet, unë nuk jam jashtë apo në një festë të çmendur. Është padyshim një realizim, si, nuk mund të besoj jam 40”, u shpreh Kim në një rrëfim në episodin më të fundit të KUËTK, para se të befasohej.

Kim Kardashian dhe Kanye West (Foto: Backgrid)

“Kam pasur të gjitha këto, si ëndrra dhe synime për 40 vjetorin tim, të cilat nuk u bënë të vërteta”, vazhdoi Kardashian duke iu referuar pandemisë.

“Kjo është ajo që unë vetëm vazhdoj të mendoj: Çfarë ndodhi? Si ndodhi kjo? Si arrita këtu?”.

“Është padyshim si, nuk mund të postoj më shumë foto shumë seksi në Instagramin tim”, shpjegoi ajo.

Kim Kardashian (Foto: Backgrid)

Me kaq shumë vëmendje, motra e Kim, Khloe pranoi se ndihej më e lehtësuar që ajo nuk ishte e zënë me planifikimin e një feste ditëlindjeje për veten e saj sepse familja Kardashian po përgatiste diçka të tillë.

Përkundër situatës, Kardashian i ishte organizuar një festë e veçantë dhe me shumë surpriza të bukura.

Kim Kardashian (Foto: Backgrid)

Mes shumë gjërave, gruaja e Kanye West pranoi buqeta të mëdha lulesh të formuluara me emrin e saj.

Në 40 vjetorin e lindjes, zeshkania është cilësuar si mbretëresha e rrjeteve sociale duke qenë se përfiton mjaft shumë nga to. /Telegrafi/

Kim Kardashian (Foto: Backgrid)

Kim Kardashian (Foto: Instagram)