Connect with us

Sport

Përballja Maqedoni-Kosovë, Visar Ganiu do të bëj tifo për Maqedoninë – SHKUPI

Published

on

I pyetur për ndeshjen e nesërme mes Maqedonisë dhe Kosovës, respektivisht se për kë do të bëjë tifo kreu i Çairit, Ganiu me përgjigje.

– Advertisment –

“Me çdo kënd tjetër po të luante Kosova unë do të bëja tifo për Kosovën, por meqë kam qenë pjesë e ekipit të Maqedonisë kësaj radhe do të bëj tifo për reprezentacionin e Maqedonisë dhe dëshiroj që fitorja të mbetet në Maqedoni”, deklaroi Visar Ganiu.

Alsat