Connect with us

Sport

Pas ndarjes, Melissa shfaqet me të dashurin e ri biznesmen – Bota Sot

Published

on

Lamtumira zyrtare midis Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng arriti përmes mediave sociale pak para Krishtlindjeve.

Duke folur për të është e përjavshmen “Chi”, e cila zbulon se është Matteo Rivetti 34 vjeç, djali i Carlo, ish-pronari i markës Stone Island.

Sipas revistës, të dy janë akoma duke u njohur me njëri-tjetrin, për këtë arsye lidhja është ende shumë sekrete.

Satta gjithmonë ka mbrojtur privatësinë e saj dhe të familjes së saj, duke shmangur thashethemet dhe duke përjetuar krizën me Boateng privatisht.

Pasi filloi praktikat për një ndarje konsensuale nga futbollisti, sipas thashethemeve të nisura nga e përjavshmja, Melissa do të ishte gati të rihapte zemrën e saj për një dashuri të re.

Simpatik dhe elegant, sipas asaj që raportoi gazeta, ai u takua me Melissa Satta përmes një miku të përbashkët.

Do të ishte Arianna Alessi, gruaja e Renzo Rosso, e lidhur me Melissa nga një miqësi e shkëlqyer.

Matteo është një sipërmarrës dhe ka kohë që punon në biznesin e familjes.

Alsat