Connect with us

Entertainment

Parashutisti ngec në linjat e energjisë elektrike

Published

on

Një parashutist u shpëtua pasi u kap në linjat e energjisë në Liqenin Elsinore.

– Advertisements –

Sipas Departamentit të Zjarrfikësve, personi identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, qëndroi i varur në 30 metra lartësi rreth orës 11:00 të mëngjesit të djeshëm, 26 maj.

Ekipet e Kalifornisë Jugore ndërprenë energjinë elektrike të linjave dhe ishin në gjendje të zbrisnin parashutistin në mënyrë të sigurt dhe pa lëndime.

Ai u dërgua në spital me dëmtime të lehta.