Connect with us

Entertainment

“Pandemia” shkakton tjetër incident në aeroplan/Gruaja heq maskën dhe nis të pështyjë

Published

on

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një avion nga Ibizia në Milano. Në disa video të publikuara në rrjetet sociale, ka nisur të debatojë me pasagjerët, pasi këto të fundit e kundërshtuan se nuk kishte vendosur maskën kundër Covid-19.

– Advertisements –

 

Ajo shihet teksa debaton ashpër me pasagjerët, e më pas, nis të shkelmojë e pështyjë.

‘Vëllai im është gjyqtar zemër… e dëgjovee e rregjistrove?? Ti je një k****!’ Ti nuk e di se kush jam unë -dëgjohet të gjithë gruaja në video.

 

Veprimi i gruas ka shqetësuar pasagjerët, ndërsa linja e aeroplanit do ndërmarrë sanksione të ashpra ndaj gruas.