Connect with us

Showbiz

Oriola shkëlqen me fustanin vezullues, thekson linjat trupore

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Krejt kjo falë bukurisë së saj dhe linjave trupore, të cilat ajo nuk i kursen fare që t’i ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo përndryshe ka qenë mjaft aktive në punën si modele, ndërsa vazhdimisht ka sjell fotosesione të reja.

(Foto: Instagram)

Së fundmi, në një postim në Instagram bukuroshja brune është shfaqur joshëse, ndërsa merrte poza provokuese para kamerës.

Oriola është parë e veshur me një fustan vezullues, që i theksonte linjat e bujshme trupore.

(Foto: Instagram)

Flokët e lakuara ka vendosur që t’i lë të lira mbi supe, kurse për makijazh ajo ka zgjedhur ngjyrën  kafe.

Vlen të përmendet se modelja e njohur javë ma parë u bë figura e firmës së njohur ‘Guess’. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)