Connect with us

Showbiz

Oriola Marashi merr vëmendjen, pozon pranë makinës luksoze

Published

on

Oriola Marashi është një nga modelet më atraktive shqiptare.

Ajo gjithashtu është tejet atraktive dhe e ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale, ku nuk heziton të ekspozoj format e saj trupore, për të cilat komentohet shumë nga fansat e nga mediat rozë.

Oriola edhe së fundmi ka marrë vëmendjen e publikut, me paraqitjen e saj pranë makinës luksoze.

Kujtojmë që Oriola përgjatë karrierës së saj si modele ka arritur të bashkëpunojë edhe me markën ‘Guess’. /Gazeta Sinjali/