Connect with us

Showbiz

Oriola Marashi joshëse ndërsa merr poza mbi kali

Published

on

Oriola Marashi është ndër modelet që ka arritur sukses edhe jashtë kufijve shqiptarë.

Bukuroshja brune kohëve të fundit ka qenë mjaft e angazhuar në projekte, të cilat i ndante edhe në rrjete sociale.

Si përherë, të gjitha nga lëvizjet e saj komentohej në faqet rozë, pasi edhe cilësohet se ndër më të suksesshmet në botën e modelingut.

(Foto: Instagram)

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Oriola ka mahnitur ndjekësit përmes një seti të ri fotografik.

E veshur me një fustan tejet unik, modelja është parë mbi një kalë, teksa merrte poza të ndryshme.

(Foto: Instagram)

Po ashtu asaj i janë theksuar edhe linjat trupore, për të cilat ka stërvitur mjaft shumë për t’i fituar.

Postimi i tillë deri më tani ka marrë mbi 10 mijë pëlqime dhe qindra komente nga fansat e saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)