Connect with us

Sport

Oferta e parë e Realit për Ramosin – SHKUPIMK

Published

on

Real Madrid dhe Serhio Ramos kanë bërë lëvizjet e para për vazhdimin e kontratës. Fakti që nga janari i vitit të ardhshëm spanjolli ka të drejtë negocimi dhe lidhje kontrate me cilëndo skuadër, po ngjallë frikë te tifozët e Real Madridit. Mediat në Spanjë raportojnë se Reali është interesuar të mbajnë Ramosin në skuadër.

Real Madrid do t’i ofrojë Ramosit kontratë dy vjeçare, por nuk do të ketë rritje të pagës. Mbrojtësi spanjoll do ta ketë fjalën përfundimtare, dhe klubi do ta respektojë vendimin e ti

Alsat