Connect with us

Showbiz

Noah Cyrus me performancë të mahnitshme në “Country Music Awards”, ndërsa merr vëmendje me veshjen transparente

Published

on

Noah Cyrus ka vazhduar hapat e babait Billy Ray dhe të motrës Miley, duke bërë muzikën që të hyjë në gjakun e saj.

Dhe artistja e lindur në Nashville së fundmi e bëri krenare familjen e saj të famshme me një performancë të drejtpërdrejtë në një skenë kombëtare.

Ajo ishte veshur tërësisht në xhinse, përpara se të dilte në skenë me një ‘bodysuit’ provokues, ndërsa u shfaq të mërkurën në “CMT Music Awards 2020”.

Noah Cyrus (Foto: Getty Images)

Zeshkania mahniti me dukjen në tapetin e kuq, gjersa stili i saj i veçantë bëri që të gjithë të komentojnë paraqitjet e 20 vjeçares.

Ajo e plotësoi pamjen me një setër si pantallonat xhins dhe me një kapelë po ashtu të tillë.

Noah Cyrus (Foto: Getty Images)

Artistja e “The End of Everything” në anën tjetër i la pak imagjinatës në një veshje transparente me sytjena të argjendtë dhe dizajn unik të rrobave.

E njëjta kishte lëshuar flokët e gjata të zeza dhe këtë dukje e kompletoi me një palë dorëza të njëjta me dizajnin e ‘bodysuit’.

Noah Cyrus (Foto: AP)

Country Music do mbaheshin gjatë verës, por evenimenti ishte shtyrë për shkak të pandemisë COVID-19.

Më këtë rast, u shtua edhe ‘videoja muzikore më e mirë e realizuar në karantinë’, duke nderuar artistët e ‘country’ për krijimet që kanë bërë gjatë izolimit. /Telegrafi/

Noah Cyrus (Foto: AP)