Connect with us

Business

Njihuni me Këmbimin Valutor – Bota Sot

Published

on

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Frangës Zvicerane.

Ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.3                       Shitet 103.2

Euro:                                    Blihet 122.4                     Shitet 123

Paundi Britanik :                  Blihet 142.4                       Shitet 143.3

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                       Shitet 112.5

Këmbimin Valutor

Alsat