Connect with us

Business

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 Maj 2021

Published

on

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re që Euroja ska ndryshime. Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje, ndërkohë që Paundi Britanik ka rënie të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 100.7                     Shitet 101.4

Euro:                                    Blihet 122.7                     Shitet 123.2

Paundi Britanik :                  Blihet 142.1                     Shitet 142.9

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                       Shitet 112.4

Alsat