Connect with us

Business

Njihuni me Këmbimin Valutor, 15 Maj 2021

Published

on

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundi Britanik dhe Dollarit.

Ndërkohë Franga Zvicerane ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 100.9                     Shitet 101.7

Euro:                                    Blihet 122.6                     Shitet 123.1

Paundi Britanik :                  Blihet 142                     Shitet 142.8

Franga Zviceriane:               Blihet 111.4                    Shitet 112.2

Këmbimin Valutor

Alsat