Connect with us

Business

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 Qershor 2021

Published

on

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Paundit Britanik, ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 100.8                     Shitet 101.5

Euro:                                    Blihet 122.7                     Shitet 123.2

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                      Shitet 143.2

Alsat